Кутова кухня Roda

Угловые кухни заказ

Замовити кутову кухню Roda

У нас працюють 2 виставкові зали

  • Індивідуальний проект дизайну
  • Виїзд замірника в день замовлення
  • Безкоштовна візуалізація проекту

Кухні Roda - мистецтво, доступне кожному

ФабрикаВласна фабрика. Ми на ринку виробництва кухонь з 1994 року.

ДизайнВласна сучасна лабораторія дизайну RODA Design Lab.

Smart-дизайнВикористовуємо німецьку концепцію «розумні кухні» - краса і ергономічність.

ГарантияКухня супроводжується паспортом, інструкцією по експлуатації та гарантією на 2 роки.

Приклади наших робіт - кутові кухні

Кутові кухні в інтер'єрі

Кутові кухні мабуть самий зручний, практичний і функціональний варіант розміщення кухонних меблів. Такі кухні, акуратні і більш місткі, ніж прямі. На сьогоднішній день дизайнери часто пропонують такі проекти. Кутові кухні - лідер серед продажів по Україні та за кордоном.

Що ж таке кутова кухня?

Це кухонний гарнітур, який розташований уздовж стін, перпендикулярно один одному. Зручна, кутова кухня істотно заощадить ваш простір. Кутові кухні бувають декількох видів:

  • Кухня Г-подібної форми. Стіни такої кухні розташовані перпендикулярно один до одного. Розмістити Г- образну кухню можливо в приміщенні будь-якого розміру і планування. Кухня універсальна і компактна.
  • Кухня П-подібної форми. Гарнітури кухні розміщуються уздовж трьох стін. Це розумне і практичне рішення, але тільки для кухні великого розміру. Відразу з'являється три поверхні, на яких дуже зручно як готувати так і обідати всією сім'єю.
  • Гарнітури форми коло або острів. Робоча зона такої кухні зосереджена в центрі кімнати. А меблі розташовуються уздовж стін. Перевагою такої кухні є в тому, що можна використовувати кухню як кутову і як їдальню.

Кутова кухня на замовлення

Переваги кутових кухонь:

По-перше, це компактність. Якщо кухня виготовляється на замовлення, то меблі можна розмістити в приміщенні будь-якого розміру і планування. Кухонні гарнітури зручні при монтажі в приміщеннях нестандартного планування, а також на маленькій кухні.

  • Ергономічність. такою кухнею Ви заощадите багато простору і ваш час на «зайві» дії. Вам сподобається гарний зовнішній вигляд і компактність кухні.
  • Нестандартна комплектація. Якщо вам набридли стандартні кухні, тоді кутова кухонні меблі на замовлення - то що потрібно! Виключаються непотрібні полички і шафки, натомість них додаються потрібні відділення і ящики.
  • Різні стилі. Можна підібрати будь-який стиль для вашої кутовий кухні (Класичний стиль, модерн, прованс, стиль арт-деко, скандинавський стиль).

Замовити кутову кухню Roda в одному з наших виставкових залів

ТРЦ Dream Town-2
пр-т Оболонський, 21-Б

МТС (050) 328-54-39; Київстар (097) 372-43-48

ТРЦ 4ROOM
вул. Петропавлівська, 6

МТС (050) 326-05-00; Київстар (097) 326-05-00